احمق فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان

احمق: فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان جشنواره نوجوانان اجرای طرح

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات چالش‌های رونالدو جهت هت تریک در The Best

مهاجم پرتغالی می‌تواند با درخشش در چند جام پیش‌رو جهت سومین سال پیاپی جایزه The Best را به دست آورد. 

چالش‌های رونالدو جهت هت تریک در The Best

چالش های رونالدو جهت هت تریک در The Best

عبارات مهم : همراه

مهاجم پرتغالی می تواند با درخشش در چند جام پیش رو جهت سومین سال پیاپی جایزه The Best را به دست آورد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، کریستیانو رونالدو دوشنبه شب عالی ترین بازیکن مراسم هر سال فیفا جهت معرفی برترین های فوتبال دنیا (The Best) در سال ۲۰۱۷ معرفی شد. او توانست با رای بیش تر نسبت به لیونل مسی و نیمار به این جایزه برسد. مهاجم رئال مادرید سال خیلی خوبی را پشت سرگذاشت و توانست به همراه تیمش فاتح لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا شود. هم چنین قهرمانی در جام جهانی کلوب ها را تجربه کرد. این عنوان در آرا تاثیرگذار بود. رونالدو اکنون در انتظار توپ طلا هست. چالش بعدی مهاجم پرتغالی کسب سومین جایزه پیاپی The Best است که چند توصیه کلیدی در رابطه با آن وجود دارد.

چالش‌های رونالدو جهت هت تریک در The Best

لالیگا: رونالدو و رئال مادرید مسابقه های باشگاهی در اسپانیا را خیلی خوب شروع نکردند. سفیدپوشان پنج امتیاز کم تر نسبت به بارسلونا صدرنشین دارند و رونالدو تنها یک گل در ۹ هفته به ثمر رسانده هست. او تنها توانسته است دروازه ختافه را در این مدت باز کند. البته مهاجم پرتغالی چهار هفته را به خاطر محرومیت از دست داد. از طرفی لیونل مسی رقیب مهم اش در لالیگا یازده گل به ثمر رسانده هست. نیمار نیز دیگر رقیب او در لیگ یک فرانسه جهت پاری سن ژرمن هفت بار گلزنی کرده هست. فتح لالیگا جهت سومین بار به همراه رئال مادرید و زیاد کردن تعداد گل هایش به او شانس بیش تری جهت تکرار The Best خواهد داد.

لیگ قهرمانان اروپا: این مسابقه ها، محبوب رونالدو هست. مهاجم پرتغالی در این بازی ها تاثیرگذارتر ظاهر می شود و او می تواند در بااهمیت ترین مسابقه های باشگاهی توجه همه را به خود جلب کند. آخر فصل ۱۷ – ۲۰۱۶ جهت رونالدو فوق العاده بود. او توانست پنج گل برابر بایرن مونیخ (یک چهارم نهایی)، سه گل برابر اتلتیکومادرید (نیمه نهایی) و دو گل در فینال برابر یوونتوس به ثمر برساند. مهاجم برزیلی عالی ترین بازیکن این مسابقه ها شد و نقش مهمی در فتح دوازدهمین قهرمانی مادرید در این بازی ها داشت. او توانست جهت چهارمین بار به این عنوان برسد. رونالدو در فصل تازه پنج گل در سه بازی به ثمر رسانده و بالاتر از مسی و نیمار دو گله است.

مهاجم پرتغالی می‌تواند با درخشش در چند جام پیش‌رو جهت سومین سال پیاپی جایزه The Best را به دست آورد. 

جام جهانی کلوب ها: او سال گذشته در این بازی ها چهار گل به ثمر رساند و توانست در فینال هت تریک کند. رونالدو عالی ترین بازیکن این جام آشنا شد. مادرید دوباره در این فصل در این بازی ها حضور خواهد داشت و می خواهد از عنوان خود دفاع کند. هم چنین رونالدو می تواند دوباره عالی ترین بازیکن این مسابقه ها شود و به تعداد گل هایش بیفزاید.

کوپا دل ری: رونالدو در فصل ۱۷ – ۲۰۱۶ نتوانست در همه بازی ها به میدان برود. او نه در مرحله یک هشتم نهایی و نه یک چهارم نهایی حضور داشت و مادرید در مرحله یک چهارم نهایی برابر سلتاویگو شکست خورد و حتی یک گل هم به ثمر نرساند.

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه: این بازی ها به همراه لیگ قهرمانان اروپا عالی ترین وقت رونالدو جهت درخشش هست. تیم ملی پرتغال به جام جهانی افزایش کرده است و می تواند افتخار یورو ۲۰۱۶ را تکرار کند. از طرفی تیم ملی آرژانتین به همراه لیونل مسی و برزیل با نیمار نیز از شانس قهرمانی برخوردارند. روسیه چهارمین تجربه مهاجم مادرید هست. او در سه دوره حضورش در این بازی ها توانسته است سه گل به ثمر برساند و تا جایگاه یک چهارم نهایی (جام جهانی ۲۰۰۶ آلمان) رسیده هست. یک عملکرد خوب پرتغال در جام جهانی پیش رو می تواند مهاجم مادرید را به سومین The Best نزدیک کند.

چالش‌های رونالدو جهت هت تریک در The Best

واژه های کلیدی: همراه | مسابقه | رونالدو | جام جهانی | جام جهانی | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog