احمق فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان

احمق: فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان جشنواره نوجوانان اجرای طرح

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری تصاویر ، عالی ترین بازیگران زن ترک در سال ۲۰۱۷

بازیگری در ترکیه نیاز به ظاهر و صورت ای قشنگ دارد. بسیاری از بازیگران مشهوری که در حال حاضر در سینما و تلویزیون ترکیه فعالیت دارند، زمانی مدل بوده اند. البته آن

تصاویر ، عالی ترین بازیگران زن ترک در سال ۲۰۱۷

عالی ترین بازیگران زن ترک در سال ۲۰۱۷ /تصاویر

عبارات مهم : تئاتر

بازیگری در ترکیه نیاز به ظاهر و صورت ای قشنگ دارد. بسیاری از بازیگران مشهوری که در حال حاضر در سینما و تلویزیون ترکیه فعالیت دارند، زمانی مدل بوده اند. البته آنها نه تنها زیبا، بلکه بسیار با استعداد هم بوده اند، به طوری که توانستند خودشان را در سطح عالی ترین و محبوب ترین بازیگران اوج بکشند و جوایز زیادی را از آن خود کنند. در این مطلب، نام عالی ترین و زیباترین بازیگران زن ترک را در سال ۲۰۱۷ به شما معرفی می کنیم.

هانده دوغان دِمیر

هانده دوغان دمیر بازیگر جوان و خوش آتیه تلویزیون ترکیه که به علت ایفای نقش زینب در سریال ترکی در «انتظار آفتاب» در بین ایرانی ها محبوب گردیده است در تاریخ ۲۲ نوامبر ۱۹۸۵ در آنکارای ترکیه متولد شد. وی که در ابتدای کار به بازی در تیزرهای تبلیغاتی مشغول بود با پیشنهاد شبکه TRT ترکیه جهت بازی در یک سریال مواجه شد و در سال ۲۰۱۱ با بازی در سریال «غم و اندوه» پا به دنیای حرفه ای بازیگری نهاد.

هانده دوغان دمیر فارغ التحصیل رشته جامعه شناسی از دانشگاه تاریخ و جغرافیای آنکارا هست. او همچنین در دانشگاه لیل فرانسه در رشته زبان نیز تحصیل کرده هست. هانده در سال ۲۰۱۳ با ایفای نقش زینب در سریال «انتظار آفتاب» توانست جهت نخستین بار به عنوان بازیگر نقش اول در یک فیلم یا سریال بازی کند.

جانسو دِره

تصاویر ، عالی ترین بازیگران زن ترک در سال ۲۰۱۷

جانسو دره، در ۱۴ اکتبر ۱۹۸۰ متولد شد و حال جزو یکی از مدل ها و بازیگران مشهور ترکیه به حساب می آید. او تحصیلات ابتدایی و متوسطه را در ازمیر فرا گرفت و در رشته باستان شناسی از دانشگاه استانبول فارغ التحصیل شد. او کار در تلویزیون و سینما را از سال ۲۰۰۴ شروع کرد و بین سال های ۲۰۰۶ تا ۲۰۰۸ نقشی برجسته در مجموعه تلویزیونی «سیلا» داشت. بعد از آن با همکاری کنان ایمیرزالی اوغلو در فیلم« the Last Ottoman Yandim Ali» به شهرت رسید. او توانایی های زیادی در بازیگری دارد، به طوری که در نقش های مختلفی، از کمدی گرفته تا نقش های جدی، هنرنمایی کرده است.

اُویکو کارایل

اویکو کارایل زیاد به خاطر چشم های جالب و گیرایش شهرت دارد. او در استانبول در سال ۱۹۹۰ متولد شد و در دوران نوجوانی، بعد از یک آموزش کوتاه در تئاتر در سال ۲۰۰۷، وارد دانشگاه دولتی هنر و تئاتر استانبول شد. او ابتدا کار خود را با تئاتر شروع کرد ولی به تدریج توانست موفقیت های بیشتری را کسب کند. ایکو کارایل در سال ۲۰۱۱ موفق شد جهت بازی در «چیزهای خوب جهت مهمانی» دو جایزه استعدادهای درخشان جوان و جایزه خاص افسس را از آن خود کند. در بین سریال های او نیز بازی در سریال «کارا پارا آشک» و همچنین نقش جمره در سریال «کوزی گونی» شاخص تر از کارهای دیگرش بوده است.

سِرِنای ساریکایا

بازیگری در ترکیه نیاز به ظاهر و صورت ای قشنگ دارد. بسیاری از بازیگران مشهوری که در حال حاضر در سینما و تلویزیون ترکیه فعالیت دارند، زمانی مدل بوده اند. البته آن

سرنای ساریکایا بازیگر و مدل حرفه ای ترک و صاحب جایگاه دوم دختر شایسته ترکیه در سال ۲۰۱۰ می باشد. این ستاره جالب در سال ۱۹۹۱ در ترکیه متولد شد. بازی در سریال «عمرگل لاله» و «جزر و مد» باعث آشنا شدن وی در سطح جهانی شد. او با بازی در این دو سریال، دو تندیس پروانه طلایی کسب کرد که معتبرترین جایزه جهت یک بازیگر اهل ترکیه به حساب می آید. علاوه بر بازیگری، سرنای صورت تبلیغاتی برندهای معروف ترکیه ای هست. او در سال ۲۰۱۴ عالی ترین بازیگر زن آشنا شد و به وسیله جی کیو تندیس دریافت کرد.

بورجو بیریجیک

بورجو بریجیک یکتین بازیگر اهل کشور ترکیه است که در سال ۱۹۸۹ در المالی متولد شد. وی فارغ التحصیل رشته باستان شناسی از دانشگاه اژه هست. او در سال ۲۰۰۶ به عنوان ملکه مدیترانه مسابقه قشنگی آنتالیا برگزیده شد و بعد از آن کار حرفه ای خود را در کارآموزی تئاتر شهری شهر بورنوا شروع کرد. او به عنوان یکی از زیباترین بازیگران ترکی سال ۲۰۱۷ آشنا شد و حال در پروژه های سینمایی زیادی فعالیت دارد که بروزترین آن « Life Song» می باشد.

سونگول اودِن

سونگول اودن در ۱۷ فوریه ۱۹۷۷ به دنیا آمد. او در هر نقشی که پذیرفته، از نقش های جدی گرفته تا نقش های کمدی، توانسته به عالی ترین نحو هنرنمایی و خودش را در دل هوادارانش جا کند. او کار حرفه ای خود را در سال ۱۹۹۹ با سریال محبوب «Ferhunde Hanimlar» شروع کرد. او علاوه بر بازیگری در عرصه سینما، به تئاتر نیز علاقه دارد. به لطف توانایی های او، او تا به حال جوایز زیادی را از آن خود کرده است به طوری که در سال ۲۰۱۲ نام عالی ترین بازیگر کمدی را به خود تخصیص داده شده است داد.

سِلِن سویدِر

تصاویر ، عالی ترین بازیگران زن ترک در سال ۲۰۱۷

سلن سویدر در ۲۶ دسامبر ۱۹۸۶ در ازمیر، ترکیه، به دنیا آمد. سلن ۵۴ کیلوگرم وزن و ۱٫۷۸ سانتی متر قد دارد و جزو مدل های حرفه ای ترکیه محسوب می شود. او در سال ۲۰۰۷ توانست دختر شایسته ترکیه شود و در مراسم دختر شایسته کشور چین نیز شرکت کند. سلن سویدر در حال حاضر در رشته روابط بین الملل در دانشگاه تحصیل می کند و علاوه بر بازیگری، به عکاسی و نویسندگی نیز علاقه دارد. او با بازی در سریال «شمیم عشق» و «عمر گل لاله» به اوج شهرت رسید.

برگوزار کورِل

بازیگری در ترکیه نیاز به ظاهر و صورت ای قشنگ دارد. بسیاری از بازیگران مشهوری که در حال حاضر در سینما و تلویزیون ترکیه فعالیت دارند، زمانی مدل بوده اند. البته آن

برگوزار کرل دوران کودکی خود را در اولوس، منطقه ای نزدیک بشیکتاش، استانبول گذرانده هست. او در رشته تئاتر در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان تحصیل کرده هست. کورل با فیلم سینمایی «آشیانه گرگ ها» فعالیتش را شروع کرد و در سال ۲۰۰۶ با بازی در فیلم «هزار و یک شب» مطرح شد، فیلمی که نه تنها در ترکیه بلکه در کشورهای عربی و اروپای شرقی نیز طرفداران زیادی پیدا کرد. او همچنین در یک قسمت از فیلم «حریم سلطان» به عنوان بازیگر مهمان به ایفای نقش پرداخت. از سال ۲۰۱۲ تا ژوئن ۲۰۱۵ در سریال «کارادایی» در نقش فریده شادعلو بازی کرد که جهت بازی در این سریال جوایز متعددی کسب کرد و شهرت و محبوبیت اش چند برابر شد.

هازل کایا

هازال کایا در یک خانواده طبقه اوج در شهر غازی عینتاب ترکیه در ۱۰ اکتبر ۱۹۹۰ به دنیا آمد. او در دبیرستان ایتالیایی در استانبول درس خواند و در سال ۲۰۰۹ فارغ التحصیل شد. پدر و مادرش هر دو وکیل هستند و هنگامی که او هفت ساله بود از هم جدا شدند. او به عنوان یک کودک هفت ساله که ویولن و باله می آموخت به دنیای هنر وارد شد. هازال کایا نخستین نقش مهم خود را در سریال «گنجو» ایفا کرد و بعد از آن در سال ۲۰۰۸ در سریال «عشق ممنوع» در نقش نیهال زیاگل ظاهر شد.

وی بخش عمده ای از محبوبیت خود را مدیون بازی در سریال بسیار موفق «اسمش را فریحا گذاشتم» می باشد. هازال کایا بعد از دو سال عدم حضور در تلویزیون، در سال ۲۰۱۷ با سریال «داستان ما» که برگرفته از مجموعه تلویزیونی «بی شرم» هست، بار دیگر به تلویزیون بازگشت.

طوبا بویوک اوستون

تصاویر ، عالی ترین بازیگران زن ترک در سال ۲۰۱۷

طوبا بویوک اوستون در سال ۱۹۸۲ در استانبول متولد شد، دوران مدرسه را در همان شهر گذراند و سپس در رشته طراحی صحنه و دکور و طراحی لباس در دانشگاه هنرهای زیبای معمار سنان استانبول به تحصیلات خود ادامه داد. ضمن تحصیل در دانشگاه، او جهت نخستین بار در تبلیغ مول پد جلوی دوربین فیلمبرداری رفت.

وی در سال ۲۰۱۱ با اونور سایلاک ازدواج و صاحب دو فرزند دختر دو قلو به نام های توپراک و مایا شد. شایعاتی در مورد طلاق طوبی از همسرش بود ولی هر دو در پیج اینستاگرام خود اعلام کردند که ما از هم جدا نشدیم. طوبا در بین زیباترین زنان دنیا که از یک مجله معروف امریکایی انتشار یافته بود رتبه ۱۷ را کسب کرد.

برترین ها

واژه های کلیدی: تئاتر | ترکیه | سریال | متولد | بازیگر | بازیگری | دانشگاه | بازیگری | دانشگاه | بازیگران | استانبول

تصاویر ، عالی ترین بازیگران زن ترک در سال ۲۰۱۷

تصاویر ، عالی ترین بازیگران زن ترک در سال ۲۰۱۷

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog