احمق فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان

احمق: فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان جشنواره نوجوانان اجرای طرح

گت بلاگز اخبار بین الملل جامعه بلازده آمریکا با ترامپ و ترمیناتور

هنوز جامعه بین الملل از شوک سخنان جاهلانه، سخیف و جنگ طلبانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا در مجمع شرکت ملل علیه بعضی کشورهای مستقل دنیا بیرون نیامده بود که خ

جامعه بلازده آمریکا با ترامپ و ترمیناتور

جامعه بلازده آمریکا با ترامپ و ترمیناتور

عبارات مهم : خشونت

هنوز جامعه بین الملل از شوک سخنان جاهلانه، سخیف و جنگ طلبانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا در مجمع شرکت ملل علیه بعضی کشورهای مستقل دنیا بیرون نیامده بود که خبر کشتار تعدادی از مردم لاس وگاس به وسیله یک ترمیناتور دیوانه همه را بهت زده کرد.

به گزارش ایرنا، کشته شدن 59 تن و زخمی شدن بیش از 500 تن دیگر از مردم آمریکایی در کنسرتی که در لاس وگاس برپا شده است بود، بلافاصله در صدر اخبار رسانه های دنیا قرار گرفت. پلیس اعلام کرد که ضارب و عامل مهم این جنایت هولناک پیش از سر رسیدن نیروهای انتظامی و امنیتی خودکشی کرده است.

جامعه بلازده آمریکا با ترامپ و ترمیناتور

«نانسی پلوسی» رهبر دموکرات های مجلس آمریکا ، درگیری ها و خشونت های مسلحانه در کشورش را یک اپیدمی دردناک بیان کرد و گفت که خشونت ها تنها در امسال جان 12 هزار نفر از آمریکایی ها را گرفته است.

این نماینده دموکرات مجلس آمریکا حفاظت از جان مردم این کشور را وظیفه برتر کنگره کشورش دانست و افزود: قانونگذاران این کشور بایستی بدور از جهت گیری های سیاسی با شهامت و تصمیم گیری قاطع جهت خاتمه دادن به چنین تراژدی هایی متحد شوند.

هنوز جامعه بین الملل از شوک سخنان جاهلانه، سخیف و جنگ طلبانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا در مجمع شرکت ملل علیه بعضی کشورهای مستقل دنیا بیرون نیامده بود که خ

پلوسی تصریح کرد که ابراز همدردی با بازماندگان و خانواده های قربانیان این اتفاق در صورتی که با تلاش عملی جهت خاتمه بخشیدن به عوامل این تراژدی ها همراه نباشد فقط سخنانی تو خالی و بی تاثیر خواهند بود.

به عقیده بسیاری از کارشناسان، عرضه گسترده و استفاده آزاد از اسلحه در جامعه آمریکایی به بهانه حفاظت از حریم شخصی و زیاد کردن ضریب امنیت فردی فارغ از ادعاهای رسمی و خشن دولتمردان آمریکایی جهت ژاندارمی جهان، تناقض چند مجهولی در تحلیل نبود امنیت در جامعه آمریکا ایجاد می کند.

کشوری که دولتمردانش ادعای کدخدایی دنیا را دارند در اداره کشور خود و تامین امنیت فردی و اجتماعی مردمانش درمانده به نحوی که همه روزه در خروجی رسانه ها خبری از کشته شدن فردی و جمعی در این کشور از سوی افراد متفاوت قرار می گیرد.

جامعه بلازده آمریکا با ترامپ و ترمیناتور

اما کشتار در لاس وگاس به اعتراف رسانه ها و مسئولان آمریکایی در تاریخ تازه ایالات متحده بی سابقه بوده هست. رویدادی که هضم و تحلیل آن را جهت صاحبنظران اجتماعی و امنیتی این کشور نیز سخت کرده و پرسش های بی پاسخ بسیاری همچون «مگر می شود در کشوری که خود را در صف مقدم مبارزه با تروریسم و ناامنی می داند چنین اتفاقی روی دهد؟» و «گروهی که دست ساز غرب بوده و جهت ایجاد ناامنی در نقاط دیگر دنیا ایجاد شده، اکنون به بلای جان شهروندان غربی بدل شود؟»

هرچند خلق شخصیت «ترمیناتور» با بازی «آرنولد شوارزنگر» در دهه 80 میلادی از سوی هالیوود و پر و بال دادن به سری فیلم های اینچنینی کمتر تحلیل گری را به این سمت سوق می داد که جامعه آمریکایی خود نیز با تاسی به این شخصیت های خیالی و پوشالی روزگاری تاوان اسطوره سازی کاذب جهت دیگران را خواهد داد. قرار نیست به زعم دستگاه تبلیغاتی – رسانه ای غرب همواره دنیا را نظامی های چشم آبی، اطو کشیده و شیک که خود عامل بی ثباتی و ناامنی آن بوده اند، نجات دهند.

هنوز جامعه بین الملل از شوک سخنان جاهلانه، سخیف و جنگ طلبانه دونالد ترامپ مدیر جمهوری آمریکا در مجمع شرکت ملل علیه بعضی کشورهای مستقل دنیا بیرون نیامده بود که خ

رویکرد دروغین و اونجلیستی هالیوود اکنون جامعه آمریکایی را متاثر کرده و افراطیون حال در لباس هر مذهب و مسلک، غرب را دچار مخاطره کرده اند به نحوی که تئوریسن های غربی خود در تشخیص علاج و پی جویی نسخه شفا جهت جوامع خویش مانده اند.

به عقیده کارشناسان، جنایت لاس وگاس هشداری جهت دولتمردان خشن آمریکایی که بی محابا دنیا را از تربیون های متفاوت ترساندن می کنند، هست. تیغ در دست زنگی و مست و شهر در تسخیر سیاستمداران و سیاست بازان دیوانه است.

جامعه بلازده آمریکا با ترامپ و ترمیناتور

ترامپ که در دوران زمامداریش در کاخ سفید ناامنی و مصیبت در جامعه آمریکایی زیاد کردن یافته در پیامی اتفاق لاس وگاس را اقدامی شرورانه خواند.

رئیس جمهوری آمریکا این اقدام را شرورانه محض نامید و گفت که ملت امروز در غم، شوک و اندوه با هم متحد هستند.

ترامپ در تصویر العمل به تیراندازی شامگاه یکشنبه در محل برگزاری کنسرتی در لاس وگاس، دستور داد پرچم های کاخ سفید، همه مراکز دولتی، قرارگاه های نظامی و کشتی های نیروی دریایی در آمریکا و قلمروهای آمریکایی، به احترام قربانیان این حمله به حال نیمه افراشته درآیند.

در حالی که گروه داعش مدعی حمله لاس وگاس بود، ترامپ بدون اشاره به ادعای تروریست ها ، گفت: در لحظات فاجعه و وحشت، آمریکا به شکل یک ملت واحد متحد می شود، ضمن اینکه وحدت ما با اقدام شرارت آمیز قابل برهم خوردن نیست و تعهدات ما با خشونت شکسته نمی شود.

صاحب نظران عقیده دارند که تعهد آمریکا در قبال خشونت دخالت نکردن در امور دنیا و پرداختن به امورات کشور خود جهت ساختن جامعه ای امن جهت آمریکایی هاست.ترویج رسمی خشونت، جامعه را خشن و بیگناهان قربانی عصیان افراطی ها می شوند.

واژه های کلیدی: خشونت | آمریکا | رسانه ای | رسانه ها | آمریکایی | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog