احمق فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان

احمق: فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان جشنواره نوجوانان اجرای طرح

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی سکه ارزان شد ، بازار طلا چرخید

روند قیمت‌ها دربازار طلا و سکه امروز معکوس و کاهشی شد؛ به گونه‌ای که سکه تمام طرح تازه با کم کردن حدود ۲۰۰ هزار تومانی، سه میلیون و ۷۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود

سکه ارزان شد ، بازار طلا چرخید

بازار طلا چرخید/ سکه ارزان شد

عبارات مهم : بازار

روند قیمت ها دربازار طلا و سکه امروز معکوس و کاهشی شد؛ به گونه ای که سکه تمام طرح تازه با کم کردن حدود ۲۰۰ هزار تومانی، سه میلیون و ۷۴۰ هزار تومان فروخته می شود.

به گزارش ایسنا، در حالی که از روز چهارشنبه اخیر (۱۷ مرداد) قیمت طلا و سکه روند افزایشی گرفته بود، امروز به نظر می رسد بازار آرامش بیشتری دارد و روند قیمت ها معکوس شده است هست. دیروز سکه تمام طرح تازه سه میلیون و ۹۲۱ هزار تومان قیمت داشت که امروز بیش از ۱۸۰ هزار تومان کم کردن یافته است.

به گفته مدیر اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر، تا ساعت ۱۳:۰۰ امروز (یکشنبه) سکه تمام طرح تازه سه میلیون و ۷۴۰ هزار تومان و سکه تمام طرح قدیم سه میلیون و ۵۲۰ هزار تومان معامله شده است هست. نیم سکه و ربع سکه نیز به ترتیب به یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و ۹۳۰ هزار تومان قیمت دارند که نیم سکه 31 هزار تومان ارزان شده است و ربع سکه 11 هزار تومان کم کردن را تجربه کرده است.

سکه ارزان شد ، بازار طلا چرخید

ابراهیم محمدولی به ایسنا گفت: سکه های یک گرمی با زیاد کردن ۴۰۰۰ تومانی قیمت به ۵۲۰ هزار تومان رسیده اند و هر مثقال طلای ۱۷ عیار یک میلیون و ۲۷۰ هزار تومان و هر گرم طلای ۱۸ عیار در طلافروشی ها ۲۹۴ هزار تومان داد و ستد می شود که در هگرم 5000 تومان کم کردن قیمت دارد.

بازار روی آرامش می بیند اگر سیاست ها درست و به موقع اجرا شود

روند قیمت‌ها دربازار طلا و سکه امروز معکوس و کاهشی شد؛ به گونه‌ای که سکه تمام طرح تازه با کم کردن حدود ۲۰۰ هزار تومانی، سه میلیون و ۷۴۰ هزار تومان فروخته می‌شود

وی یادآور شد: البته این قیمت ها، قیمت های غیر رسمی هست، چراکه به علت شهادت امام جواد(ع) عمده فروشان طلا در بازار بزرگ پایتخت کشور عزیزمان ایران نیمه تعطیل هستند.

محمدولی ادامه داد: اوضاع کنونی کسب و کار چندان مناسب نیست و نوسانات بسیاری دارد که باعث می شود بازار به اصطلاح بازاریان، قفل شود. البته قیمت طلا و سکه در روزهای گذشته التهابات و زیاد کردن های بیشتری داشت که امروز رویه برعکسی گرفت ولی سرعت کم کردن قیمت، امروز کمتر از سرعت زیاد کردن قیمت روزهای گذشته است.

رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تاکید کرد که اگر سیاست اقتصادی و ارزی درست اجرا می شد، این اتفاقات نمی افتاد و حالا اگر سیاست گذاری ها و اجرای آن به موقع و درست باشد، می توان امیدوار بود که در آینده بازار سکه و طلا روی آرمش ببیند.

سکه ارزان شد ، بازار طلا چرخید

واژه های کلیدی: بازار | جواهر | سیاست | میلیون | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog