احمق فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان

احمق: فرهنگ معرفی خداوند فعالیت کودکان جشنواره نوجوانان اجرای طرح

گت بلاگز آذربایجان شرقی معرفی برگزیدگان جشنواره استانی نماز ستون دین در آذربایجان شرقی

برگزیدگان نخستین جشنواره استانی نماز ستون دین در آذربایجان شرقی معرفی شدند.

معرفی برگزیدگان جشنواره استانی نماز ستون دین در آذربایجان شرقی

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز؛مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان آذربایجان شرقی با اشاره به فرآیند برگزاری این جشنواره گفت: برنامه ریزی های انجام شده است جهت اجرای این خاص برنامه به گونه ای بود که درکودکان و نوجوانان عضو مراکز کانون در طول سال فعالیت های مختلفی را در جهت ترویج و تعمیق فرهنگ نماز برگزار کردند.
هادی یوسف زاده ادامه داد: در سال 96 نیز اجرای طرح توسعه و تعمیق فرهنگ نماز در بین کودکان و نوجوانان ادامه خواهد داشت.
وی با اشاره به اتفاق سیل در بعضی از شهرها و روستاهای استان با خانواده های درگذشتگان و مجروحان و اتفاق دیدگان ابراز همدردی کرد.
یوسف زاده در طرح توسعه و ترویج فرهنگ نماز در سال 95 بیش از 2 هزار عضو و یک هزار و 852 اثر در بخش های مختلفی چون: نشریه دیواری، معرفی کتاب، طراحی، کاردستی، کتابسازی، سرود، قصه گویی، شعرخوانی، کارت پستال سازی، حدیث، احکام، قرآن، مسابقات، بازی ها، جلسات بحث آزاد، نشست های تخصصی، طرح دیواری، کارگاه های ادبی و هنری ( نقاشی، سفالگری و خوشنویسی ) آثار خود را ارسال کرده بودند.
وی اضافه کرد: از میان آثار رسیده به جشنواره 42 عضو، 14 مربی و 3 مرکز فرهنگی هنری برگزیده شدند که درسایت کارشناسی فرهنگی کانون آذربایجان شرقی به نشانی azarkanoon.ir قابل مشاهده می باشد.
در ادامه این جشنواره اسدا… ضیایی، مشاور استاندار و رییس ستاد اقامه نماز استان نیز با تاکید بر تاثیر عمیق فعالیت های کانون بر کودکان و نوجوانان این فعالیت ها را در حوزه فعالیت های دینی و اسلامی پویا، اثرگذار و به روز توصیف کرد.
ضیایی با اشاره به نعمت های خداوند، خطاب به کودکان و نوجوان گفت: شکرگزاری از خداوند وظیفه همه ماست و نماز عالی ترین راه شکرگزاری از خداوند هست.
وی از مربیان و والدین خواست کودکان و نوجوانان را با ارزش های والای انسانی زیاد آشنا کنند.
گفتنی است:اجرای مسابقه، سرود، متن ادبی و تقدیر از برگزیدگان آخر بخش این جشنواره بود.
انتهای پیام/ش

عبارات مهم : فرهنگ

واژه های کلیدی: فرهنگ | معرفی | خداوند | فعالیت | کودکان | جشنواره | نوجوانان | اجرای طرح

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog